-40%

ТОП! Аккумулятор для ноутбука ASUS VivoBook 15 K570ZD (B31N1723) 11.4V 4150mAh PowerPlant (NB432066) - (gHome)
3 067 ₴
1 840 ₴
- В наличии
- Код: 871559-01-gHome
+380 (97) 043-71-00
- +380 (97) 043-71-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4150mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 120x255x5 мм.
- Вага: 205 г.
- Розмір в упаковці: 145x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 293 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- B31N1723 0B200-02850000.
Сумісний з:
- Asus VivoBook 15.6" 15 K570UD Series.
- Asus VivoBook 15 K570UD-DS74.
- Asus VivoBook K570UD-ES54.
- Asus VivoBook K570UD-ES76.
- Asus VivoBook K570UD-DM276T.
- Asus VivoBook 15 K570ZD 15.6" Series.
- Asus VivoBook K570ZD-ES51.
- Asus Vivobook K570ZD-ES55.
- Asus VivoBook 15 X570UD Series.
- Asus VivoBook 15 X570ZD 15.6" Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | 255 x 120 x 5 мм |
| Артикул | NB432066 |
| Вес | 205 г |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 4150 mAh |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Мoдель | ASUS VivoBook 15 K570ZD (B31N1723) 11.4V 4150mAh |
| Напряжение | 11.4V |
| Размеры | 255 x 120 x 5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 840 ₴
